Turystyczne archiwum zdjęć

Zapraszam do przeglądania zdjęć. Ułatwić je może wyszukiwarka, system słów kluczowych (tagów) oraz dokładne mapki dostępne po kliknięciu na ikonki po prawej stronie. Zapraszam też na: FB i racibo.pl

3/15
Strona główna / 15 Najczęściej odwiedzane /

Muzeum II Wojny Światowej z zewnątrz 2017-04-04 1351-04

Muzeum II Wojny Światowej z zewnątrz 2017-04-04 1351-04.JPG Cmentarz GarnizonowyMiniaturyŚwietne piknikowe miejsce w Trójmieście - Kolibki - fenomen (2)Cmentarz GarnizonowyMiniaturyŚwietne piknikowe miejsce w Trójmieście - Kolibki - fenomen (2)Cmentarz GarnizonowyMiniaturyŚwietne piknikowe miejsce w Trójmieście - Kolibki - fenomen (2)Cmentarz GarnizonowyMiniaturyŚwietne piknikowe miejsce w Trójmieście - Kolibki - fenomen (2)Cmentarz GarnizonowyMiniaturyŚwietne piknikowe miejsce w Trójmieście - Kolibki - fenomen (2)

Ledwo wczoraj byłem w Muzeum II Wojny światowej a tu już informacje, że prawdopodobnie muzeum zmieni nazwę a przyszłościowo zmienić się może też wystawa.
Dlatego tym bardziej warto je odwiedzić, bo pokazuje ona wojnę ze strony tych, których najbardziej dotknęła - czyli cywilów. W ten los zwykłej ludności na całym świecie (jest i o Japonii, o Grecji, a nawet o głodzie w Holandii) wpleciono historię polityczną.

Jeśli ktoś uważa, że za mało tam jest historii Polski, to znaczy że tam nie był.... Jest dużo o Westerplatte (oddzielna sala), o Poczcie Polskiej (oddzielna sala), o Wolnym Mieście (oddzielna sala), o Mokrej, o Wiźnie, o Bydgoszczy, o Warszawie, AK, Roweckim, o nożu w plecy (oddzielna sala), o Polesiu, o Zamojszczyźnie, o Katyniu (oddzielna sala), Bielsku Podlaskim i długo by jeszcze wymieniać.
Spędziłem w nim ponad 4 godziny. Na pewno warto je odwiedzić. Polecam! We wtorki wejście jest darmowe.

Miejsce zrobienia zdjęcia:
Zobacz na OpenStreetMap
Tagi
2017
Odwiedzin
163

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Suma odwiedzin: 177171
Najczęściej oglądane w ciągu ostatnich 10 minut: 60
Wyświetlenia z obecnej godziny: 255
Wczorajsze wyświetlenia: 5638
Goście z ostatnich 24h: 14
Goście z ostatniej godziny: 3
Ostatni gość(goście): 2